Gratell Şarj Kablosu

GRΛTΞLL ŞARJ KABLOSU

Kahraman Bilgi Teknolojileri bünyesinde Gratell şarj kablosunu ülkemizde üretmekten gurur duyuyoruz. Bunları siz değerli Gratell şarj kablosu kullanıcılarına sunmaktan mutluluk duyarız. Gratell ailesine hoş geldiniz.

Kablolarımız günlük yaşamımızda kullanılan bilgisayar, tablet, telefon, akıllı saat vb. gibi teknolojik ürünleri şarj etmek ve veri aktarımı sağlamak için kullanılan kablolardır.

Hızlı gelişen teknoloji çağı hemen hemen hayatımızın her yerinde bizlerle beraberdir. Bu anlamda teknoloji çağına uyum sağlamak, yaşamımızı sağlıklı bir şekilde sürdürmek ve kolaylaştırmak için burada sizlere hizmet vermekteyiz.

Özellikleri bakımından en çok tercih edilen Gratell şarj kablosu gerek kullanımı bakımından gerek şıklığıyla en zirvede olmayı başarmıştır. Kullanmış olduğunuz cihazların daha sağlıklı şekilde şarj edilmesini sağlarken aynı zamanda veri aktarımını daha hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Bununla beraber kullanılan materyaller çevreci oluşu doğaya zarar vermemesinden dolayı geri dönüşüme katkı sağlamıştır.

Özellikleri

  • Hızlı şarj ve hızlı veri aktarımı desteği,
  • Evde ofiste arabanızda veya seyahat ederken kullanımı olarak idealdir,
  • Çevreci materyaller kullanılarak geri dönüşüme katkı sağlanmıştır,
  • USB 2.0 desteği ile mümkün olan hızda şarj eder (adaptörünüz ve cihazınız USB 2.0 desteği olduğu sürece) standart şarjdan %75 daha hızlı,
  • Cihazlarınızın 480mb/s ‘ye kadar aktarım hızlarıyla aynı anda senkronize edilmesini ve şarj edilmesini sağlar,
  • Kalıcı dayanıklılık ile daha uzun süre kullanılabilir,
  • Evrensel uyumluluk içerisinde tercih ettiğiniz modele uyumlu cihazınızda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

 

GRΛTΞLL ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.