KYY YAPISI HAKKINDA ANLATIM

KYY ( Kahraman Yatırım Yönetimleri)

KYY ( Kahraman Yatırım Yönetimleri) , Kahraman Grup bünyesindeki tüm , şirket ve markaların çatı kuruluşudur. KYY, 4 farklı sektör ve 14 farklı markaya sahip bir grup şirketidir.

Şirketlerimiz : Kahraman Bilgi Teknolojileri , Mürsel Kahraman Kuyum A.ş , Kahraman Yapı Yatırım , Hansell Plastik , Kahraman Tarım ve Hayvancılık A.ş

Markalarımız : Spezia Kamera , Hansell Plastik , Gratel Metal , Gratell Şarj Kablosu , Kahraman Bilgi Teknolojileri , Mürsel Kahraman Kuyum Hizmetleri , Kahraman Yapı Yatırım A.Ş , Haliç Panorama , Kahraman Tarım ve Hayvancılık A.ş , 

2000 yılında kurulan bu dev yapı her geçen gün daha büyük çalışmalara imza atıyor.

Kahraman Yatırım Yönetim(?) şirketler grubu;  inşaat - gayrimenkul geliştirme, plastik imalatı, teknoloji yatırımları ve tarım sektörlerinde

Daha Fazlası İçin...
Toplam Şirket Sayısı

Toplam Marka Sayısı

Tamamlanan Proje Sayısı

Müştreri Memnuniyeti

01

İnşaat ve Gayrimenkul Yatırımları

Kahraman Yapı Yatırımları gayrimenkul geliştirme ve inşaat-taahhüt alanında faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Temelleri 1975 yılında Kayseri'de atılan Kahraman Yapı Yatırımları bilgi, tecrübe ve deneyimi birleştirerek, alanında uzman kadrosu ile inşaat alanında birçok yeniliklere imza atmıştır. Gelişme vizyonu doğrultusunda yaptığı yatırımlarla sektöründe öncü ve lider konumuna ulaşmıştır.

İnşaat sektöründe binlerce metrekareye ulaşan projeleri başarıyla tamamlamıştır. Yola çıkarken benimsediği dinamik ve yenilikçi anlayışı, deneyimle bütünleştirerek elde ettiği başarılarla bugün gelişmesine, yatay ve dikey büyümesine güçlü adımlarla devam etmektedir. 

Daha Fazlası İçin...

02

Bilgi Teknolojileri

Çağımızın ihtiyaçlarına teknoloji kaynaklı çözümler sunmak; böylece hayatın her alanını kolaylaştırmak fikri ile KAHRAMAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ , " KBT SOFT " ismi ile 2015'den beri hizmet vermektedir.  Firmanızı öne geçirecek çözümler sunan KBT Soft , "gelenek ile geleceğe " sloganı ile toplumsal değerlerden kopmadan son teknolojileri trendlerini takip ederek , hem CRM ve E-Ticaret hizmetleri sunarken hem de üretim bandınızın teknoloji ile buluşturacak yazılımlarını entegre eder.

Daha Fazlası İçin...

03

Tarım

 

Tarım sektörü, dünyanın kuruluşundan günümüze kadar önemini hiç kaybetmeyen sektörlerin başında gelir. Ülkelerin, ekonomik ve sosyal gelişiminde çok önemli yeri olan tarım, bir ülkenin dünyadaki konumunu belirleyen ana sektörlerdendir. Bizde KYY olarak, hem ülkemize katma değer yaratmak  hem de dünyanın sürdürülebilirliğine fayda sunmak adına organik tarım alanında yatırımlar yaptık ve Kahraman Tarım A.Ş kurduk. Tarımsal alan satın almaları ile başladığımız yatırımlarımızın ilki Niğde'de 700 bin dönüm üzerine kurulan " Organik Ceviz Üretimi " alanıdır.

Daha Fazlası İçin...

04

Plastik İmalat

Plastik İmalat hakkında yazı

Daha Fazlası İçin...